TECH MTECH LONG LIFE PTZLL3-DUO Крушка с нагреваема жичка, фар за дълги светлини MERCEDES-BENZ CITARO, T1 H3 55W PK22s, халогенен
- Серия продукт: MTECH LONG LIFE
-
тип на крушката:
H3
-
конструкция на светлините:
халогенен
-
номинална мощност [W]:
55
- номинално напрежение [V]: 12
- Изпълнение на цокъла крушка: PK22s
- Cертификат: E4
- време на светене (часове): 1500
- Продукт номер: PTZLL3-DUO
- Марка: TECH
- EAN номера: 5901508513762
- Състояние: Ново
Цена вкл. 20% ДДС
-
Връщане и смяна
14 дни -
Безопасно плащане
24/7 -
Спестете от доставка
от 180,00 € / 352,05 лв. -
Бърза доставка
Крушка с нагреваема жичка, фар за дълги светлини PTZLL3-DUO TECH подходящи за
| Модели автомобили: | T1/TN Бордова платформа/Шаси; T1/TN Ван / комби; Citaro (O 530) |
| Двигатели: | 410; 410 D; 408 D; 409 D; 407 D; Citaro N; Citaro MUE |
| Мощност на двигателя (конски сили): | 72-299 K.C. |
| Мощност (киловати): | 53-220 kW |
| Година на производство: | 1981-2026 Jahre |
| Номер на артикул от производителя: | PTZLL3-DUO |
| ОЕ номер(а) на частта: |
Отзивите от клиенти и рейтинга в звезди помагат на клиентите ни да научат повече за даден продукт и да преценят дали си заслужава да го закупят. За изчисляването на рейтинга в звезди се използва сложен алгоритъм, който взема предвид преди колко време е бил направен отзива, дали артикулът реално е бил закупен от онлайн магазина на Avtochastionline24.bgи дали е бил върнат или не.
Обозначението "потвърдена покупка" ти позволява да намериш отзиви от клиенти, които реално са закупили въпросния продукт от онлайн магазина на Avtochastionline24.bg. Обозначението "потвърдена покупка" се прилага за отзиви за артикули, които са закупени от същия акаунт, от който са изпратени отзивите. Ние смятаме за важни също и отзивите без обозначението "потвърдена покупка", но не можем да гарантираме, че описаните артикули в такива отзиви са били закупени от онлайн магазина на Avtochastionline24.bg.
FAQ: Чeсто задавани въпроси
Експерти в областта на резервните части на портала Avtochastionline24.bg