Аналози на Филтър за охладителната течност 749F8A469AAA OEM номер
Всичките авточасти от списъка са аналози на частта с OEM номер 749 F 8 A 469 AAA:
FORD, FIAT
OEM Марка CLEAN FILTER, DONALDSON, FLEETGUARD, HENGST FILTER, MISFAT, RIVOLV
Марка автомобили FORD, FIAT, CASE IH, NEW HOLLAND
Аналози на OEM 749F8A469AAA 749F8A469AAA, 749 F 8 A 469 AAA
Изберете марка
Изберете резервни части
Изберете производител
7 продукта
HENGST FILTER Филтър за охладителната течност H13WF12 Ø: 93, 72 mm
EAN: 4030776076318 Артикул №: H13WF12
Моля, оценете продукта
  • Диаметър: 93, 72
  • вътрешен диаметър [mm]: 64, 63,5
  • мярка на резбата: 11 / 16-16
  • Височина: 102
  • Номер на продукта: H13WF12
  • Марка: HENGST FILTER
  • EAN номера: 4030776076318
  • Състояние: Ново
  • Фабричен идентификационен код: 749F8A469AAA
Показване на OEM номера
В наличност
Цена вкл. 20% ДДС
Не са включени разходите за доставка
FLEETGUARD Филтър за охладителната течност WF2051 Ø: 93,12, 93,78 mm
EAN: 224581123166731231667 Артикул №: WF2051
Моля, оценете продукта
  • мярка на резбата: 11 / 16-16 UN-2B
  • изпълнение на филтъра: фин филтър
  • Номер на продукта: WF2051
  • Марка: FLEETGUARD
  • EAN номера: 224581123166731231667
  • Състояние: Ново
Показване на OEM номера
В наличност (Налични артикули: 2)
Цена вкл. 20% ДДС
RIVOLV Алтернатор RIV600183 12волт, 120А, Ø 58 mm
EAN: 5901655797558 Артикул №: RIV600183
  • заряден ток на генератора [A]: 120
  • електронапрежение [V]: 12
  • ремъчни шайби-Ø [mm]: 58
  • брой на каналите: 5
  • препоръчани ремонти: Задвижващ ремък / пистов ремък
  • изпълнение на филтъра: навиващ филтър
  • Номер на продукта: RIV600183
  • Марка: RIVOLV
В момента не е в наличност
Цена вкл. 20% ДДС
MISFAT Филтър за охладителната течност O001 Ø: 94 mm
EAN: 224470117835741178357 Артикул №: O001
  • Диаметър: 94
  • вътрешен диаметър 2 [mm]: 62, 72
  • Височина: 143
  • Номер на продукта: O001
  • Марка: MISFAT
В момента не е в наличност
Цена вкл. 20% ДДС
DONALDSON Филтър за охладителната течност P554071 Ø: 93 mm
EAN: 224868118232131182321 Артикул №: P554071
  • вътрешен диаметър 2 [mm]: 61, 71
  • дължина [mm]: 107
  • Диаметър: 93
  • мярка на резбата: 11 / 16-16 UN
  • Номер на продукта: P554071
  • Марка: DONALDSON
Цена вкл. 20% ДДС
CLEAN FILTER Филтър за охладителната течност DA 990
EAN: 2216310987751 Артикул №: DA 990
  • диаметър 1 [mm]: 96
  • диаметър 3 [mm]: 61,5
  • диаметър 4 [mm]: 71,4
  • Височина: 143
  • Номер на продукта: DA 990
  • Марка: CLEAN FILTER
Цена вкл. 20% ДДС
SogefiPro Филтър за охладителната течност FT4859 Ø: 97 mm
EAN: 8012658258520 Артикул №: FT4859
  • Диаметър: 97
  • Височина: 137
  • Номер на продукта: FT4859
  • Марка: SogefiPro
Цена вкл. 20% ДДС