Аналози на Каре комплект, полуоска 39100BV81E OEM номер
Всичките авточасти от списъка са аналози на частта с OEM номер 39100-BV81E:
NISSAN
| OEM Марка | FEBEST, STARK, RIDEX |
| Марка автомобили | NISSAN |
| Аналози на OEM 39100BV81E | 39100BV81E, 39100-BV81E |
3 продукта
RIDEX Каре комплект, полуоска 5J0477 от страната на колелото, предна ос, Ø: 84,4 mm
Моля, оценете продукта
EAN: 4064138442183
Артикул №: 5J0477
- страна на монтаж: от страната на колелото, предна ос
- външни зъби от страна на колелото: 29
- вътрешни зъби от страната на колелото: 24
- диаметър на уплътнителен пръстен [mm]: 56
- спецификация: Groove type: MIDDLE
- мярка на резбата: M24x1,5
- Тегло [kg]: 2,515
- Доп. артикул / Доп. инфо. 2: с датчик-пръстен за ABS
- Диаметър: 84,4
- Номер на продукта: 5J0477
- Марка: RIDEX
- EAN номера: 4064138442183
- Състояние: Ново
- Фабричен идентификационен код: 39100BV81E
Показване на OEM номера
STARK Каре комплект, полуоска SKJK-0200632 от страната на колелото, предна ос, Ø: 84,4 mm
Моля, оценете продукта
Артикул №: SKJK-0200632
- мярка на резбата: M24x1,5
- Тегло [kg]: 2,515
- Диаметър: 84,4
- Марка: STARK
- Състояние: Ново
Показване на OEM номера
FEBEST Каре, полуоска 0210-B30 от страната на колелото, предна ос
Артикул №: 0210-B30
- дължина [mm]: 166
- Диаметър: 84
- Дължина на опаковка [cm]: 20,0
- Широчина на опаковка [cm]: 10,5
- Номер на продукта: 0210-B30
- Марка: FEBEST
В момента не е в наличност
Цена вкл. 20% ДДС
Не са включени разходите за доставка
Вероятно, също така се интересувате от
GSP Каре комплект, полуоска 603016
VL
Артикул №: 603016
GSP Каре комплект, полуоска 603011
Артикул №: 603011
MEYLE Каре комплект, полуоска 100 498 0064
ORIGINAL Quality, от страната на колелото, предна ос, Ø: 98 mm
Ø: 100 mm
SKF Каре комплект, полуоска VKJA 3115
Ø: 93 mm
Артикул №: VKJA 3115
FEBI BILSTEIN Каре комплект, полуоска 109401
от страната на колелото, на предната ос отляво, на предната ос отдясно, Ø: 90 mm
Полихлоропен (Неопрен)
MEYLE Каре комплект, полуоска 314 498 0013
от страната на колелото, задна ос
Groove Type Inner
SKF Каре комплект, полуоска VKJA 8509
Ø: 123 mm
Артикул №: VKJA 8509
LÖBRO Каре комплект, полуоска 306288
TPE (термо-пластичен еластомер)
Цена за брой |
Ø: 98 mm
ORIGINAL Quality, от страната на трансмисията, Ø: 108 mm
FAG Каре комплект, полуоска 771 0016 30
Ø: 98 mm, термопласт
MAPCO Каре комплект, полуоска 16539
предна ос, от страната на колелото