Аналози на Каре комплект, полуоска 391004EF0C OEM номер
Всичките авточасти от списъка са аналози на частта с OEM номер 39100-4EF0C:
NISSAN
| OEM Марка | FEBEST, Frankberg, NTY, RIDEX |
| Марка автомобили | NISSAN, ZETA-ERRE |
| Аналози на OEM 391004EF0C | 391004EF0C, 39100-4EF0C |
4 продукта
RIDEX Каре комплект, полуоска 5J0845 от страната на колелото, предна ос, Ø: 87 mm
Моля, оценете продукта
EAN: 4066016818912
Артикул №: 5J0845
- страна на монтаж: от страната на колелото, предна ос
- външни зъби от страна на колелото: 29
- вътрешни зъби от страната на колелото: 26
- диаметър на уплътнителен пръстен [mm]: 62
- Тегло [kg]: 2,569
- Диаметър: 87
- Количество: 1
- Номер на продукта: 5J0845
- Марка: RIDEX
- EAN номера: 4066016818912
- Състояние: Ново
- Фабричен идентификационен код: 391004EF0C
Показване на OEM номера
NTY Каре комплект, полуоска NPZ-NS-092 на предната ос отдясно, на предната ос отляво
Оценка 1
Артикул №: NPZ-NS-092
- страна на монтаж: на предната ос отдясно, на предната ос отляво
- диаметър на уплътнителен пръстен [mm]: 61
- допълващ артикул / допълваща информация: с предпазен пръстен задна страна
- Марка: NTY
- Състояние: Ново
Показване на OEM номера
Цена вкл. 20% ДДС
Не са включени разходите за доставка
FEBEST Каре комплект, полуоска 0210-T32R от страната на колелото, предна ос, Ø: 87, 88 mm
Моля, оценете продукта
Артикул №: 0210-T32R
- Диаметър: 87, 88
- Широчина на опаковка [cm]: 10,5
- Номер на продукта: 0210-T32R
- Марка: FEBEST
В наличност (Налични артикули: 2)
Цена вкл. 20% ДДС
Frankberg Каре комплект, полуоска 5481FB0050246 предна ос
Артикул №: 5481FB0050246
- страна на монтаж: предна ос
- диаметър на уплътнителен пръстен [mm]: 63
- Марка: Frankberg
В момента не е в наличност
Цена вкл. 20% ДДС
Вероятно, също така се интересувате от
GSP Каре комплект, полуоска 603016
VL
Артикул №: 603016
GSP Каре комплект, полуоска 603011
MEYLE Каре комплект, полуоска 100 498 0064
ORIGINAL Quality, от страната на колелото, предна ос, Ø: 98 mm
Ø: 100 mm
SKF Каре комплект, полуоска VKJA 3115
Ø: 93 mm
Артикул №: VKJA 3115
FEBI BILSTEIN Каре комплект, полуоска 109401
от страната на колелото, на предната ос отляво, на предната ос отдясно, Ø: 90 mm
Полихлоропен (Неопрен)
MEYLE Каре комплект, полуоска 314 498 0013
от страната на колелото, задна ос
Groove Type Inner
SKF Каре комплект, полуоска VKJA 8509
Ø: 123 mm
Артикул №: VKJA 8509
LÖBRO Каре комплект, полуоска 306288
TPE (термо-пластичен еластомер)
Цена за брой |
Ø: 98 mm
ORIGINAL Quality, от страната на трансмисията, Ø: 108 mm
FAG Каре комплект, полуоска 771 0016 30
Ø: 98 mm, термопласт
MAPCO Каре комплект, полуоска 16539
предна ос, от страната на колелото