Аналози на Кормилна рейка 56500A4050 OEM номер
Всичките авточасти от списъка са аналози на частта с OEM номер 56500-A4050:
HYUNDAI, KIA
| OEM Марка | DRI, ELSTOCK, FEBEST, SPIDAN |
| Марка автомобили | KIA, HYUNDAI |
| Аналози на OEM 56500A4050 | 56500A4050, 56500-A4050, 56500A 4050 |
4 продукта
DRI Кормилна рейка 714521921 механичен, за автомобили с ляв волан, назъбен, 1050 mm
Моля, оценете продукта
EAN: 221080317906855179068
Артикул №: 714521921
- вид на експлоатация: механичен
- вид на кормилната кутия: гребенна кормилна кутия
- за производител на кормилна кутия: MANDO
- дължина [mm]: 1050
- ляв / десен волан: за автомобили с ляв волан
- тип контакт на входящ вал: назъбен
- брой обороти на волана: 2,6
- нето тегло [kg]: 5,5
- Номер на продукта: 714521921
- Марка: DRI
- Състояние: Рециклирана
- Фабричен идентификационен код: 56500A4050
Показване на OEM номера
В наличност (Налични артикули: 2)
Цена вкл. 20% ДДС
Не са включени разходите за доставка
ELSTOCK Кормилна рейка 14-1921 механичен, за автомобили с ляв волан, назъбен, 1050 mm
Моля, оценете продукта
- дължина [mm]: 1050
- брой обороти на волана: 2,6
- нето тегло [kg]: 5,5
- Марка: ELSTOCK
- Състояние: Рециклирана
Показване на OEM номера
Цена вкл. 20% ДДС
FEBEST Втулка, кормилен прът HYT-SG07
Артикул №: HYT-SG07
- Дължина на опаковка [cm]: 3,6
- Височина на опаковка [cm]: 2,2
- Тегло [kg]: 0,008
- Номер на продукта: HYT-SG07
- Марка: FEBEST
- Състояние: Ново
Цена вкл. 20% ДДС
SPIDAN Кормилна рейка 52801 механичен, за автомобили с ляв волан, с накрайници, назъбен, 1050 mm
- кормилно управление: с накрайници
- височина на входящия накрайник [mm]: 151
- да се обърне внимание на сервизната информация
- рециклирана част
- Марка: SPIDAN
В момента не е в наличност
Цена вкл. 20% ДДС
Вероятно, също така се интересувате от
DRI Кормилна рейка 712520040
хидравлично, за автомобили с ляв волан, без ъглов шарнир, назъбен, M14x1,5, 558 mm
MAPCO Кормилна рейка 29809
хидравлично, за автомобили с ляв волан, с филтър, TRW, коничен, 1035 mm
LIZARTE Кормилна рейка 06.80.5000
електрически, за автомобили с ляв волан, ZF GEN III, 1265 mm
нито доплащането за обемни артикули
DRI Кормилна рейка 714520698
механичен, за автомобили с ляв волан, 15,8mm Pinion, назъбен, 1179 mm
хидравлично, за автомобили с ляв волан, назъбен, 1126 mm
хидравлично, за автомобили с ляв волан, без ъглов шарнир, назъбен, M18, 671 mm
JP GROUP Кормилна рейка 1544200300
механичен, за автомобили с ляв волан